Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Sbírejte Kočičí stravenky za nákup v našem eshopu!

Za každých 3500 Kč, za které u nás nakoupíte, získáte Kočičí stravenku v hodnotě 50 Kč.A takto to funguje:


I. Do věrnostního programu se zapojíte na základě registrace a nákupu v internetovém obchodě Spokojenakocka.cz. Registrovat se můžete zde. Čerpání slev se vztahuje na objednávky uskutečněné přihlášeným zákazníkem.

II. Hodnota Vašich uskutečněných objednávek se sčítá - jakmile dosáhnete hranice 3500Kč, získáte od nás Kočičí stravenku v hodnotě 50Kč. Pokud u nás jednorázově nakoupíte za více jak 3500Kč, výše slevy na další nákup se přepočítá.

III. Kočičí stravenku s kódem pro uplatnění slevy obdržíte emailem a můžete jí využít hned při dalším nákupu.

IV. Pro využití slevy stačí napsat kód ze získané stravenky do pole Slevový kupón, které naleznete na stránce s Nákupním košíkem při dokončování objednávky.

V. Stravenku je možné uplatnit u objednávky s minimální hodnotou 500Kč (bez dopravného). Platnost Kočičí stravenky je 6 měsíců.


Sleva může být zákazníkovi odmítnuta v případě, že nedojde k převzetí tedy zaplacení objednávky. V takovém případě se ani hodnota objednávky nezapočítá do věrnostního programu.

Případné reklamace spojené s připisováním a čerpáním stravenek je možné uplatnit e-mailem na: info@spokojenakocka.cz

Tato pravidla nabývají platnosti a účinnosti dnem 1.4.2013.

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky věrnostního systému.