Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Sestavitelné stromy pro kočky

Robustní a stabilní stromy pro kočky vyrobené z masivního dřeva (smrk, borovice, jedle...). Dřevo je upravené broušením, které zvýrazňuje přírodní strukturu dřeva. Díky této technice zpracování není potřeba strom omotávat sisalovým lanem, kočičky po dřevu bez problému vyšplhají a rády si o něj brousí drápky. Veškeré šroubované spoje jsou kryté dřevěnými záslepkami a jsou rozebíratelné. Proto jsou tyto stromy velmi variabilní a každý je originál.


1. Standardní prvky stromu:

  • Centrální sloup: Základem stromu je centrální šestihranný dřevěný sloup, o průměru 120mm. Výška sloupu závisí na přání zákazníka, vyrábíme stromy až do výšky 3m.
  • Základna: Velikost základny se odvíjí od výšky stromu a rozložení pater, aby byla zajištěna stabilita stromu a bezpečnost.

          Tvar základny: hranatý se zkosenými rohy, hranatý s kulatými rohy nebo šestihranný

  • Varianta stromu až do stropu: U této varianty je k upevnění do stropu použit rozpěrný šroub. Je možné připevnit ke stropu sloup napřímo nebo s použitím šestihranné krycí stropní desky.
  • Police: Nabízíme tři základní tvary polic. Do police je možné dle přání umístit kulatý výřez pro misku na kočičí trávu.

          Tvary polic: hranatá se zkosenými rohy, hranatá s kulatými rohy, kulatá

  • Podpěry polic: K jednotlivým policím je možné vybrat ze tří druhů dřevěných podpěr. Velikost podpěry závisí na rozměru police.

          Tvary podpěr: vlnka, oblouk, plná podpěra

  • Boudička: Místo pro kočičku, kde se může schovat, odpočinout si nebo si hrát. Na výběr jsou hranaté boudičky s kulatými výřezy nebo s výřezy ve tvaru kočičí hlavy. Umístění těchto výřezů (po stranách, ve vrchním dílu boudičky) je možné domluvit.

 

2. Atypické prvky stromu:

Jsme schopní na přání vyrobit i jiné tvary nebo části stromu pro kočky než které jsou uvedené v základním výběru. Ukázku atypického tvaru polic (tvar listů) je možné vidět ve fotogalerii.

 

3. Barevné provedení:

Standardně dodáváme sestavitelné stromy pro kočky z neošetřeného dřeva, které kočičkám velmi voní. Dle přání je ale možné strom opatřit bezbarvým nebo barevným nátěrem. K ošetření dřeva používáme značku nátěrů Osmo Color, která je založena na bázi přírodních olejů a vosků a je zdravotně nezávadná.


 

4. Konečný vzhled stromu pro kočky: 

  • Strom pro kočky na přání: Podobu stromu si můžete vytvořit sami - kombinací standardních prvků, které nabízíme. Můžete si zvolit počet, velikost a vzhled jednotlivých částí a jejich rozložení.
  • Pomůžeme Vám s návrhem: Na základě poskytnutých údajů (výška, velikost prostoru, počet a stáří kočiček...) Vám zašleme dva návrhy ideálního stromu právě pro Vaší kočičku.
  • Atypické řešení: Pokud budete mít zájem o atypické řešení stromu nebo některé jeho části, stačí se s námi domluvit. Budeme se snažit vyjít Vám vstříc.

Konečná podoba stromu pro kočky záleží vždy pouze na Vás. Díky jednoduché sestavitelnosti je možné vzhled stromu „doladit“ až při montáži u Vás doma. Rozvržení stromu je samozřejmě také možné časem pozměnit nebo doplnit o nové prvky.


5. Dodání a montáž

Dodací lhůta u těchto stromů pro kočky je 14 dnů od zadání. Montáž stromu u Vás doma provádíme osobně.

Montáž a dopravu stromu pro kočky poskytujeme ZDARMA.

Obchodní podmínky v pdf formátu naleznete zde.