Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod »Péče o kočku»Čistící prostředky, desinfekce » Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro kočky 750ml


        

Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro kočky 750ml

Unikátní složení

skladem

 

Číslo produktu: 182
Výrobce: Simple Solution
EAN kód: 0010279904770
Naše cena bez DPH: 181 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
219 Kč

Většina čisticích prostředků na trhu obsahuje detergenty a fosfáty, které pouze maskují zápach vůněmi nebo odstraňují nečistoty. Po čase se ale špína a zápach vrátí. Simple Solution se liší využíváním pro-bakterií produkujících enzymy. Enzymy se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem, jen tehdy pro-bakterie produkují enzymy rozkládající organické látky, které zcela zničí nečistoty. Úplné odstranění skvrn a pachu omezuje např. další přeznačkovávání stejného místa.

  • Unikátní pro-bakterie, které produkují čisticí enzym
  • K odstranění nečistot a zápachu jako jsou kočičí moč, výkaly a zvratky
  • Odstranění zápachu působí preventivně proti dalšímu značkování
  • Bezpečné používání kolem domácích mazlíčků i dětí při dodržení návodu k použití

Vhodné povrchy: pelíšky, pohovky, koberce, čalounění, textil

Nevhodné povrchy: kůže, vlna

Funguje na tyto nečistoty: moč, výkaly, zvratky, krev, struvity, špína, káva, džus, víno, jídlo, tráva

Návod k použití:

Před použitím odstraňte možnou část nečistoty, protřepejte sprej a otestujte reakci s barvou na málo viditelné části čištěného povrchu. Nepoužívejte na vlnu nebo kůži.

Aplikujte sprej na znečistěné místo, aby byl povrch zcela nasycen tekutinou. Při čištění koberce aplikujte na 2x větší oblast kvůli možnému rozšíření nečistoty.

Vyčkejte 10 minut než enzymy rozloží organické proteiny. Poté vysajte přebytečnou tekutinu tkaninou, která neobarví povrch.

Nechte místo přirozeně uschnout (24 – 48h). Po uschnutí zmizí skvrny i zápach.

Když místo uschne a pach přetrvává, pravděpodobně se prostředek nedostal ke zdroji zápachu. Aplikujte znovu v dostatečném množství, aby se tekutina dostala k místu původu zápachu.

Ošetření textilu před praním: Aplikujte na postiženou oblast a nechte působit 10 minut před praním.

Složení: 
Aniontové povrchově aktivní látky max. 5%, vůně, hexyl cinnamal. Čištěná voda, přírodní nepatogenní bakterie, denaturovaný ethanol.

Varování: Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení proplachujte oko vodou 15 minut, při přetrvání problému vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte prostředky mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.