Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Péče o kočku » Čistící prostředky, desinfekce » Aminela Clean Ekologický odstraňovač zápachu a nečistot pro kočky 500ml


        

Aminela Clean Ekologický odstraňovač zápachu a nečistot pro kočky 500ml

K odstranění zápachu a nečistot po kočkách

skladem

 

Číslo produktu: 204
Výrobce: Aminela
EAN kód: 8595612503015
Naše cena bez DPH: 131 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
159 Kč

Aminela Clean pro kočky je zdravotně nezávadný přípravek, který se používá k odstranění zápachu a nečistot po kočkách. Efektivně odstraní zápach po moči, výkalech, zvratkách a podobně. Obsahuje bakterie a enzymy, které šetrně a účinně rozkládají organické nečistoty. Přípravek můžete aplikovat na textil, čalounění, koberce, podlahy, pelíšky i na zdivo. Přípravek nezanechává skvrny a má příjemnou vůni. Odstraněním zápachu se předchází dalšímu přeznačkovávání.

Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.

Složení:  přírodní bakterie, enzymy, destilovaná voda, parfemační složka a biologicky rozložitelné povrchově aktivní látky

Návod k použití: aplikujte sprejem na znečištěné místo a jeho okolí, povrch dostatečně nasyťte. Nechte působit a přirozeně vyschnout. V případě skvrn je nutné přípravek aplikovat opakovaně.

Skladování:  mimo dosah dětí, při teplotě 10 - 40°C, chraňte před přímým slunečním svitem

Bezpečnostní pokyny:  vdechnutí či kontakt s kůží může vyvolat lehkou alergickou reakci. Po zasažení vypláchněte vodou a v případě zdravotních potíží vyhledejte lékařskou pomoc.