Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Stromy a nábytek pro kočky

Stromy a nábytek pro kočky

MALÝ TYGR - výroba stromů a nábytku pro kočky

Pod názvem MALÝ TYGR Vám představujeme vlastní řadu stromů a nábytku pro  kočky - originální nápady a řešení pro kočičí domácnosti.

Stromy i nábytek jsou vyráběné pouze z kvalitního dřevěného masivu (smrk, borovice, jedle...), s použitím přírodních a zdravotně nezávadných materiálů.

Dřevěný masiv je příjemný na pohled, na dotyk i pro vnímání. Dřevo má hřejivou povrchovou teplotu, příjemně voní (dokonce pachy pohlcuje) a stále žije. Vytváří přívětivé prostorové klima. Proto se lidé i zvířata v soužití se dřevem cítí jako doma a dřevěný nábytek ovlivňuje příznivě jejich psychiku.

Proč u našich výrobků nechceme používat plyš?

Plyšové potahy jsou hojně využívané na škrabadlech pro kočky, ale mají bohužel řadu špatných vlastností. Zpočátku vypadá plyšový potah hezky, ale každý majitel kočky ví, jak je těžké ho v tomto stavu udržet. Pokud je potah pevně připevněn ke konstrukci a dojde k jeho zašpinění, velmi špatně se čistí. V plyši se drží a usazují nejen kočičí chlupy, ale i odumřelé kožní buňky, roztoči, bleší vajíčka a další původci různých kočičích onemocnění. Není vhodný pro kočky trpící alergií, kožním onemocněním nebo pro kočky s pooperační ránou.

Veškeré nápady a varianty nábytku pro kočky MALÝ TYGR jsou poctivě testovány a zkoušeny našimi kočičími kamarády. Proto věříme, že s našimi výrobky budete spokojeni a Vaše kočička bude nadšená.

V naší nabídce naleznete také designové stromy a nábytek pro kočky od zahraničních výrobců. Nápadů není nikdy dost.

 

Více naleznete na našich stránkách www.malytygr.cz